Dorota

Wersja do wydruku   

Witam!

Nazywam sie Dorota .... mam 19 lat, i ostatnio przeczytałam w czasopiśmie "Poradnik Domowy" artykuł o przeszczepach. Zawsze byłam zolenniczką tego, aby w razie mojej nagłej smierci moje organy zostały wykorzystane dla ratowania życia innych osób. Jednak nigdy nie mogłam znaleść odpowiedniej strony a by to wyrazić oficjalnie. Lecz teraz to się zmieni mam zamiar wydrukować sobie "Oświadczenie woli" i nosic je przy sobie przez cały czas.


Musze się przyznac, że bardzo boje się śmierci, jestem młodą osobą i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji ale jeśli się zdarzy wole żeby ktoś miał z mojego ciała pożytek, bo bardziej przeraża mnie myśl że miałabym leżeć w grobie zjadana przez robactwo.

Rozmawiałam z moją mamą na ten teamt, że zgłosze się do was aby oficjalnie ogłosić to , że w razie mojej śmierci moje organy bedą wykorzystane. Moja mam przeraziła się powiedziała, ze nie moge tak nawet myśleć że ja jestem młoda i nie powinnam myśleć o śmierci.

Ale musze od 5 lat nie było takiego roku żeby ktoś z moich znajomych nie zginą to jest bardzo trudne ale wszyscy zgineli w nieszczęśliwych wypadkach rzadna osoba na nic nie chorowała. Zawsze sobie uświadamiam, że następna moge byc ja, no bo nikt nie zna dnia ani godziny...

Naprawde cieszę sie, że znalazłam wasza strone i moge napisac to co myśle. Musze przyznać, ze już dziś przekonałam moją przyjaciółke aby też tu zajżała i tez ma zamiar wypełnić oświadczenie. Mam wielu kolegow którzy zajmuja sie sportami ekstremalnymi i każdy ich wyjazd, rajd jest dla mnie stresem bo mam świadomość, że mogą nie wrócić ich nie musze przekonywać aby tu zajżeli oni sami wiedza o ryzyku , musze tylko podać im wasza strone. Postaram sie nakłonić jak największą grupe moich znajomych do takiego postepowania. Składam na wasze ręce wielkie wyrazy uznania dla waszej pracy:)

Postaram sie tu wstępować jak najcześciej.

Projektowanie stron SSI