Polski Portal Transplantacyjny

Serwis Stowarzyszenia Życie Po Przeszczepie
Organizacja Pożytku Publicznego

Logowanie

Aktualności

Ludzie po transplantacjach wciąż mogą walczyć o medale

21.08.2014

Każdy z nich otarł się o śmierć. Teraz poprzez sport chcą wszystkim uświadomić, jak ważne są sprawy związane z transplantacjami narządów.

Gazeta Krakowska napisała o 8. Mistrzostwach Europy dla Osób po Transplantacji i Dializowanych. Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3543503,ludzie-po-transplantacjach-wciaz-moga-walczyc-o-medale,id,t.html?cookie=1

 Więcej >

Zaczynamy na Woodstocku

30.07.2014

Od dzisiaj do niedzieli szukajcie nas na 20. Przystanku Woodstock! Tam gdzie reszta organizacji pozarządowych (czyt. NGOsów), będziemy edukować nt transplantacji i dawstwa organów po śmierci, odpowiadając na wszystkie pytania, nawet te głupie (czy można u was oddać nerkę?) i niewygodne... Zapraszamy!

 Więcej >

Artykuły

Koordynator wyjaśnia

18.07.2014

Koordynator transplantacji - osoba najmniej znana, a niesłychanie ważna w całym procesie przeszczepiania organów. Rozmowa z jednym z nich na portalu tvp info.

 Więcej >

Rajd rowerowy dla Transplantacji - relacja

16.07.2014

"7. czerwca przed południem wyruszyliśmy z Rynku Nowego Miasta w Warszawie. Celem rajdu była promocja idei transplantacji. Dlatego też w odwiedzanych sklepach oraz mijanych miejscowościach rozdawaliśmy ulotki i oświadczenia woli.  Sławek, który jest po przeszczepie serca opowiadał swoją historię" - napisała uczestniczka i organizatorka rajdu. Więcej w prezentacji.

 Więcej >

Nasze akcje

Materiał video

Partnerzy:

novartis astellasNarodowy Prrogram Rozwoju Medycyny TransplantacyjnejReForm logo

Projektowanie stron SSI