Spotkanie noworoczne w Katowicach

Wersja do wydruku   

W ubiegły piątek w bibliotece Kliniki Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach koło śląskie Stowarzyszenia „Życie po przeszczepie” zorganizowało pierwsze spotkanie członków stowarzyszenia oraz pacjentów po transplantacji.


Było to spotkanie wszystkich przeszczepianych narządów : Zosia Kostek (trzustka+nerka) z mężem Andrzejem, Michał Bernacki (płuca), Jan Malinowski i Stanisław Majchrzak (serca), Jacek Wąwro, Kamil i Monika Kukla (nerki) no i na koniec przeszczepione wątróbki : Teresa Bula, Paweł Tarnowski, Marian Koryciorz, Marcin Nowak, Zbigniew Janas i Piotr Plebanik z żoną Bogusią.

Jacek i Marcin postanowili dołączyć do naszego stowarzyszenia.

W spotkaniu uczestniczyli również : Mirosława Suwaj (żona Dawcy), Sylwia Sekta (koordynator ds.transplantacji), Jan Zieliński (Pełnomocnik Marszałka Woj.Śląskiego ds. Osób Niepełnosprawnych) oraz Dariusz Kortko (redaktor naczelny katowickiej „Gazety Wyborczej”)

Serdeczne podziękowania dla Mireczki, Zosi i Moniki za przepyszne ciasta oraz dla Janka i Michała ze Stowarzyszenia Transplantacji Serca w Zabrzu za słodkości , które chyba znacznie podniosły nam poziom cukru. Dziękuję również Sylwii za pomoc w organizacji i … pożyczenie cukru.

Kolejne spotkanie przy ognisku w maju...

info własne tb.

KOMETARZE

Brak komentarzy
Projektowanie stron SSI