O czym warto rozmawiać na plaży?

Wersja do wydruku   

 

Stowarzyszenie „Życie po przeszczepie” od 10 lat upowszechnia wiedzę na temat przeszczepiania narządów. W tym roku projekt edukacjno- informacyjny na temat transplantacji realizowany będzie w czasie wakacji w nadmorskich miejscowościach.


W czasie naszej akcji „Transplantacja – jestem na TAK”  będziemy propagować wśród wczasowiczów oświadczenie woli, będące deklaracją oddania narządów do przeszczepu po swojej śmierci. Naszym zamierzeniem jest dostarczenie fachowej informacji o transplantacji. Być może  skłoni wiele osób do rozmów na temat dawstwa narządów w gronie bliskich lub znajomych i wyrażenia swojej woli na temat  oddania swoich narządów do przeszczepu.

Osobami które będą realizować projekt będą wolontariusze stowarzyszenia : osoby po transplantacji oraz studenci medycyny.

W ramach Europejskiego Roku Wolontariatu.   

Miejscowości nadmorskie  w ktorych będziemy aktywni :  Świnoujście 18—19 lipiec, Międzyzdroje 20-21 lipiec, Pobierowo 22-23  Rewal 24-25 lipiec Kołobrzeg 19-20 lipiec Ustronie Morskie 21-22 lipiec  Mielno 23-24 lipiec  Darłowo  25-26 lipiec

KOMETARZE

Brak komentarzy
Projektowanie stron SSI