XI Zjazd Stowarzysznia Szczecin 2011

Wersja do wydruku   

Kiedy pisalem te słowa niektórzy z uczestników zjazdu jeszcze oczekiwali na powrót do domu , inni szczęśliwie powrócili do domów.
W zjeżdzie wzięło udział 66 osób dosłownie z całej Polski :od Jasła przez Warszawe ; od Libuszy po Kwidzyn do Szczecina. Trzy dni w Szczecinie były intensywne......


mali i duzi uczestniczyli we wspólnych spotkaniach. Udało się odwiedzić ogród botaniczny pod Szczecinem, posmakować "dietetycznej" kuchni Koła Gospodyń z Glinnej. Uczestniczyliśmy  w pikniku pod hasłem "Transplantacja jestem na TAK". Był czas na refleksję  wspólnie z księdzem arcybiskupem Andrzejem Dzięgą. Ekscelencja pomodlił się z nami w intencji dawców, biorców i tych którzy nie doczekali szansy....   Przed południem w sobotę odbyło sie Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia. Wysłuchalismy prelekcji mecenas z kancelarii prawnej Baker&McKenzie o nowych zasadach refundacji leków. Wszyscy słuchacze przecierali oczy ze zdziwienia. Dlaczego? Okazuje się że nasz ustawodawca w postaci sejmowej komisji zdrowia przygotował ustawę, która w aktualnej formie spowoduje podwyżkę cen leków immunosupresyjnych dla pacjenta ponad 5000% !!! Jest i dobra wiadomość wybraliśmy solidarnie nowy zarząd! Nowym miejscem dla siedziby zarządu głównego będzie Szczecin, no i wiadomo czym będzie zajmował sie w najbliższym czasie ( patrz wyżej). W niedzielę zwiedzaliśmy przez dwie godziny statkiem okolice Szczecina. Po obiedzie pożegnaliśmy z uśmiechem i postanowieniem spotkania najpóźniej za rok. Wszystko odbyło się w towarzystwie fantastycznej pogody. Zasłużyliśmy na nią!

W galeri najwazniejsze punkty zjazdu 

skrót tego co działo sie przy okazji zjazdu :

http://www.tvp.pl/szczecin/informacyjne-spoleczne-kulturalne/kronika/wideo/1830-100911/5243694

KOMETARZE

Brak komentarzy
Projektowanie stron SSI