Jubileusz WOŚP

Wersja do wydruku   

20. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 8 stycznia 2012 roku. Temat cieszącej się największym zaufaniem społecznym w Polsce akcji charytatywnej przedstawia się następująco:
Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.


Po 20. Finale Fundacja planuje zakupić kolejnych kilkaset urządzeń, aby w 100% zaspokoić potrzeby przyszłych matek. Najbliższy Finał ma być także okazją do przeprowadzenia ogromnej kampanii medialnej na rzecz walki z tą chorobą wszystkich Polaków, bez względu na ich płeć czy wiek.

Jesteśmy tu konsekwentni – mówi Jurek Owsiak - Przypominamy,że ogromnym sukcesem zakończyła się realizacja Programu Leczenia Pompami Insulinowymi Dzieci z Cukrzycą. Fundacja kupiła blisko 3000 urządzeń i w chwili obecnej program ten przejęło Ministerstwo Zdrowia. W styczniu przyszłego roku zaprosimy więc po raz kolejny na organizowany przez nas bieg „Policz się z cukrzycą”. Uczestnicząc w nim każdy będzie miał okazję do zamanifestowania swojej solidarności z osobami borykającymi się z tą uciążliwą chorobą.

źródło: Newsletter Wośp

KOMETARZE

Brak komentarzy
Projektowanie stron SSI