Woodstock 2012 za nami

Wersja do wydruku   

W niedzielę zakończył się XVIII Przystanek Woodstock, największy festiwal muzyczny w Polsce stał się pełnoletni!

Dla Stowarzyszenia „Życie po przeszczepie” była to również okrągła data, po raz 5 uczestniczyliśmy w tworzeniu alejki organizacji pozarządowych. Stara prawda, że dwa razy nie wchodzi się do tej samej wody, znalazła potwierdzenie w tegorocznej edycji naszych działań na  Woodstocku. Jak zawsze były osoby które miały okazję wypełnić i wziąć dla swoich bliskich oświadczenie ( w tym roku rozdaliśmy 5000 oświadczeń).


oraz więcej osób po transplantacji odwiedza Woodstock, tegoroczny rekordzista to 15 lat po przeszczepie nerki, były również osoby po przeszczepie działające w Pokojowym Patrolu. Wśród odwiedzających zielony namiot przeszczep.pl częściej niż w poprzednich latach zauważalny był temat pobierania narządów na „miejscu wypadku”. Jest to sprawa którą jako stowarzyszenie zajmiemy się by mieć wiedzę o tym jak jest naprawdę i dementować jednoznacznie nieprawdziwe historie. Podobnie jak "nielegalne przeszczepianie narządów" w Polsce. To zadanie na najbliższy rok dla Stowarzyszenia.

Udało się porozmawiać i spotkać między innymi z Elektrycznymi Gitarami i Happysad, relacje wkrótce zamieścimy na stronie.
Jak zawsze nie zawiodła drużyna woodstockowa, w tym roku za sprawą obecności Eugeniusza Rydla średnia wieku zespołu poszła do góry!
Po działaniach nad morzem i Woodstocku  chwila odpoczynku i przygotowania do Zjazdu Stowarzyszenia w Malborku!

Szczególne podziękowania dla Teresy Buli i Moniki Siekierki :-)

KOMETARZE

Brak komentarzy
Projektowanie stron SSI