Tak dla Transplantacji w Mikołowie

Wersja do wydruku   

7 września z inicjatywy Mikołowskiego Powiatowego Klubu Młodzieżowego, po raz 9 został utworzony "Łańcuch czystych serc". Punktualnie o godz. 13 rozbrzmiały syreny i dzwony kościołów. Wszyscy uczestnicy trzymając się za ręce zamanifestowali solidarność w dążeniu do świata bez przemocy, narkomanii, rasizmu, nietolerancji  jednocześnie popierając wszelkie działania i postawy na rzecz jednostki i społeczności.


Dzięki zaangażowaniu Teresy Buli – przedstawiciela Stowarzyszenia w województwie śląskim–oraz studentów z IFMSA, Stowarzyszenie  „Życie po przeszczepie” po raz piąty uczestniczyło w „łańcuchu„. W punkcie informacyjnym wszyscy zainteresowani mieli możliwość otrzymać informacje o transplantacji oraz kartę Oświadczenia Woli.

Dodatkowo studenci  medycyny Międzynarodowego Stowarzyszenia IFMSA- Poland zachęcali mieszkańców Mikołowa do badań przesiewowych.

Pozytywnych emocji było dużo,zobacz na://mikolow.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1531667,mikolowski-lancuch-czystych-serc-jak-co-roku-na-rynku,id,t.html

KOMETARZE

Brak komentarzy
Projektowanie stron SSI