Dziękujemy wolontariuszom

Wersja do wydruku   

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariatu wszystkim członkom Stowarzyszenia „Życie po przeszczepie”, którzy w całej Polsce propagują wiedzę o transplantacji i dawstwie organów po śmierci, życzymy wszystkiego najlepszego. Życząc dużo zdrowia, dziękujemy za Wasz czas, trud i umiejętności jakie poświęcacie dla naszej wspólnej idei.
      Serdecznie dziękujemy również wszystkim, którzy, przejęci problemami transplantacji organizują swoje działania – studentom, pedagogom, nauczycielom i młodzieży szkolnej. Korzystając z naszych materiałów, lub „robiąc swoje”, propagujecie wiedzę o transplantacji, dawstwie organów i „Oświadczeniu woli”. My, ludzie po przeszczepieniach, którym transplantacja uratowała życie i zdrowie, dziękujemy Wam w imieniu swoim i wszystkich tych, którzy czekają na swój przeszczep.

 


Wolontariusze

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza Wspierającego Rozwój Gospodarczy i Społeczny – święto obchodzone corocznie 5. grudnia ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ rezolucją 40/212 z 17. grudnia 1985 roku.

Na zdjęciu górnym: młodzi wolontariusze transplantacji - laureaci konkursu ogłoszonego wśrod uczniów szkół zachodniopomorskich przez Urząd Wojewódzki.

Na zdjęciu obok: wolontariusze "Wyspy życia" z Drawska Pomorskiego.

 

KOMETARZE

Brak komentarzy
Projektowanie stron SSI