Byliśmy w Szczecinie Pod Platanami

Wersja do wydruku   

Nasze stowarzyszenie miało, po raz pierwszy, okazję pokazać się publicznie w Szczecinie. Na XII Szczecińskim Spotkaniu Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI postawiliśmy swój namiot i wspólnie z dziesiątkami innym szczecińskich stowarzyszeń i organizacji (prezentującymi swoje osiągnięcia) pokazaliśmy szczecinianom naszą pracę i ideę transplantacji i dawstwa organów.


W ubiegłym roku przenieśliśmy naszą siedzibę do Szczecina. Jednak choć działamy w tym mieście już od dawna dopiero pierwszy raz pokazaliśmy się na tym najważniejszym w roku forum wymiany informacji o szczecińskich NGO'sach.

Choć pogoda nam nie dopisała, tak jak byśmy sobie tego życzyli, to i tak była wspaniała atmosfera. Przedstawiciele naszego stowarzyszenia prowadzili rozmowy na tematy związane z dawstwem organów po śmierci, rozdawaliśmy również „Oświadczenia woli”. Mimo złej aury szczecinianie dopisali i do naszego stoiska przybywały całe rodziny zainteresowane tematem transplantacji.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli spędzić z nami miłe chwile na szczecińskich Jasnych Błoniach.

Dziękuję także wszystkim członkom naszego stowarzyszenia, którzy przysłużyli się do powstania naszego namiotu i naszej prezentacji oraz dzielnie dyżurowali przez całą niedzielę.

Szczecińskie Spotkania Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI są cykliczną imprezą organizowaną od 2002 roku na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Ich celem jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń, możliwość spotkania się organizacji pozarządowych oraz pokazanie ich szczecinianom. Organizatorem tej imprezy są: Stowarzyszenie Media Dizajn, Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych TWIKS i Komenda Chorągwi Zachodniopomorskiej Związku Harcerstwa Polskiego, oraz Urząd Miasta w Szczecinie.

ER

Galeria zdjeć

KOMETARZE

Brak komentarzy
Projektowanie stron SSI