Motocykliści też promują transplantację!

Wersja do wydruku   

W akcję  naszego stowarzyszenia aktywnie zaangażowało się motocyklowe Stowarzyszenie Klub 96 MC Poland oraz Departament Ochrony Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego. W sobotę, 13 lipca 2013 roku, w trzecim dniu trwania XVIII Ogólnopolskiego Zlotu Motocyklowego w Łagowie wspólnie propagowaliśmy ideę transplantacji.  


Parada motocykli, która od lat jest nieodłącznym elementem każdego Zlotu, liczyła ponad 5 tysięcy oficjalnie zarejestrowanych maszyn, które nadjechały z całej Polski i krajów europejskich. W ostatnią sobotę w Łagowie motocykliści dali swój wyraz poparcia dla transplantacji. Do motorów doczepiali chorągiewki z hasłem „Transplantacja – Jestem na TAK”. Na stoisku edukacyjnym promującym dawstwo tkanek i narządów, umiejscowionym przy samym starcie parady, rozdawano ulotki, materiały edukacyjne i wydrukowane specjalnie na ta okazję oświadczenia woli. Niektórzy wypełniali je na miejscu, a wielu motocyklistów posiadających karty oświadczenia woli już od wielu lat, zabierało je dla znajomych. Zarówno uczestnicy Zlotu jak i turyści, (mówi się o ok. 30 tys. osób) zainteresowani tematem transplantacji mogli porozmawiać i uzyskać podstawowe informacje w tym zakresie. Oflagowana parada motocykli wyruszyła w 25 kilometrową trasę z Łagowa po okolicznych miejscowościach pod dużą flagą z hasłem TRANSPLANTACJA - jestem na TAK!
Szczególne podziękowania nasze stowarzyszenie składa miłośnikowi motocykli i propagatorowi transplantacji   wśród młodzieży w szkołach Panu Dariuszowi Czyżow, za pomoc w organizacji naszego udziału w tym niesamowitym zlocie.

Parada motocykli, która od lat jest nieodłącznym elementem każdego Zlotu, liczyła ponad 5 tysięcy oficjalnie zarejestrowanych maszyn, które nadjechały z całej Polski i krajów europejskich. W ostatnią sobotę w Łagowie motocykliści dali swój wyraz poparcia dla transplantacji. Do motorów doczepiali chorągiewki z hasłem „Transplantacja – Jestem na TAK”.

Na stoisku edukacyjnym promującym dawstwo tkanek i narządów, umiejscowionym przy samym starcie parady, rozdawano ulotki, materiały edukacyjne i wydrukowane specjalnie na ta okazję oświadczenia woli. Niektórzy wypełniali je na miejscu, a wielu motocyklistów posiadających karty oświadczenia woli już od wielu lat, zabierało je dla znajomych.

Zarówno uczestnicy Zlotu jak i turyści, (mówi się o ok. 30 tys. osób) zainteresowani tematem transplantacji mogli porozmawiać i uzyskać podstawowe informacje w tym zakresie. Oflagowana parada motocykli wyruszyła w 25 kilometrową trasę z Łagowa po okolicznych miejscowościach pod dużą flagą z hasłem TRANSPLANTACJA - jestem na TAK!

Szczególne podziękowania nasze stowarzyszenie składa miłośnikowi motocykli i propagatorowi transplantacji   wśród młodzieży w szkołach Panu Dariuszowi Czyżow, za pomoc w organizacji naszego udziału w tym niesamowitym zlocie.

Ada

Galeria: http://www.przeszczep.pl/galeria_1631.htm

KOMETARZE

Brak komentarzy
Projektowanie stron SSI