Zapraszamy do wspólracy firmy farmaceutyczne, prywatne kliniki, senatoria itp.

Wersja do wydruku   
Z satysfakcją informujemy, że obserwujemy coraz większa ilość odwiedzin naszej strony. Aktualnie jest to ok. 1 tyś. wejść miesięcznie. Wortal www.przeszczep.pl wprowadza możliwość umieszczenia na swojej stronie baneru komercyjnego...

Baner reklamowy wraz z odniesieniem do stron zleceniodawcy winien być przygotowany w technologii makromedia flash , max 15 kB. Wymiary: wys. 44 pixele , szer. max. 300 pixeli. Roczny abonament, to kwota w wysokości 250,oo zł. Zapraszamy do współpracy m.in. firmy farmaceutyczne, prywatne kliniki, sanatoria, czy firmy związane z szerokopojętą problematyką zdrowia.

Firmy i osoby zainteresowane reklamą na stronach wortalu proszone są o kontakt: stowarzyszenie@przeszczep.pl lub telefonicznie 0-601-57 66 15 z Krzysztofem Pijarowskim Konto Stowarzyszenia : Kredyt Bank S.A. 0/ Gorzów Wlkp. nr. 15001416-121410012125 Kwoty uzyskane z umieszczenia banerów przeznaczone zostaną na rozbudowe wortalu o kolejne tematy zwiazane z transplantacją. W 2003 roku. chcemy rozszerzyć tematykę o transplantację serca, nerek itd. Własciciel wortalu www.przeszczep.pl jest Stowarzyszenie "Zycie po przeszczepie" które jest stowarzyszeniem pozarzadowym bez własnych źródeł utrzymania.

KOMETARZE

Brak komentarzy
Projektowanie stron SSI