Wszystko o szczepieniach i szczepionkach - www.szczepienia.pl

Wersja do wydruku   
Największa firma farmaceutyczna w Polsce, GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A., uruchomiła nowy serwis internetowy www.szczepienia.pl. W zamyśle ma to być rozbudowany i stale aktualizowany potężny wortal o szczepieniach i szczepionkach. Jest on adresowany do wszystkich osób zainteresowanych tematyką szczepień - do pacjentów, lekarzy i dziennikarzy.

Pacjenci znajdą w wortalu szczepienia.pl kompendium wiedzy o tym czym są szczepionki, dlaczego warto się szczepić, jak i kiedy to najlepiej zrobić oraz przeciw jakim chorobom należy zaszczepić się przed zagraniczną podróżą do danego kraju. W wortalu jest też kalendarz szczepień dziecka wraz z ciekawym mechanizmem przypominania na e-mail o zbliżającym się terminie szczepienia naszej pociechy.

Specjaliści medyczni znajdą w odrębnej sekcji dla lekarzy szczegółowe i rzetelne informacje o składzie i działaniu szczepionek, wskazaniach i przeciwwskazaniach oraz dawkowaniu.

Zaś przedstawiciele mediów znajdą informacje o nowościach na rynku szczepionek, standardach szczepień w Unii Europejskiej, przeprowadzanych w Polsce akcjach edukacyjnych i programach popularyzujących wiedzę na temat chorób zakaźnych, w rodzaju "Mamo, masz wybór" oraz akcji promocyjnych szczepień przeciw żółtaczce "Żółty Tydzień". Twórcą serwisu, kolorowego layoutu oraz mechanizmów subskrypcji i kalendarza jest agencja interaktywna Media Vision, od lat współpracująca z GlaxoSmithKline.

Serwisowi towarzyszy numer infolinii "Wszystko o szczepieniach" 0-801-109-509 (czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10-19, koszt połączenia lokalnego). GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A. jest światowym liderem w produkcji szczepionek i badań nad nimi oraz inicjatorem akcji edukacyjnych "Żółty Tydzień", "Mamo, masz wybór". GSK Pharmaceuticals S.A. oferuje szczepionki przeciwko wirusowym zapaleniom wątroby typu A i B, ospie wietrznej, grypie, a także 5 szczepionek w 1 strzykawce przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi, polio i Hib.

Więcej informacji: http://www.szczepienia.pl

KOMETARZE

Brak komentarzy
Projektowanie stron SSI