UWAGA , NOWY WAŻNY PROJEKT

Wersja do wydruku   

Stowarzyszenie “Życie po przeszczepie” przystępuje do realizacji projektu pod roboczą nazwą : “Listy do rodzin naszych dawców”.

Projekt zakłada druk w formie książeczki, 20-30 listów osób po przeszczepach organów od osób zmarłych , kierowanych do rodzin swoich dawców. Listy te winny być formą podziękowania za możliwość uratowania życia, pokazania, że tamto zgasłe życie nie poszło na marne...  Liczymy na bardzo osobisty stosunek do tego projektu, choć całość pozostanie anonimowa. Jesteśmy zaiteresowani listami od osób po transplantacji różnych organów.

W zamyśle, wydrukowaną książeczkę chcemy przekazać na ręce lekarzy, którzy przeprowadzają jakże trudne rozmowy z rodzinami potencjalnych dawców. Myślimy, że przekazanie takiego zbioru listów pokazujących celowość darowania życia innemu człowiekowi przez osoby tragicznie umierające, pomoże podjąć własciwą decyzję.

Czekamy na Wasze listy pod adresem: Stowarzyszenie “Życie po przeszczepie” Zarząd Główny, ul. Łąkowa 8, 66-440 Skwierzyna , lub pod internetowym adresem stowarzyszenie@przeszczep.pl do końca lutego 2005 roku.

Wśród najlepszych listów rozlosujemy 3 atrakcyjne nagrody rzeczowe.


KOMETARZE

Brak komentarzy
Projektowanie stron SSI