POMOC FINANSOWA DLA ZUZI

Wersja do wydruku   

Od dwóch miesięcy Stowarzyszenie "Życie po przeszczepie" prowadzi akcje pomocy finansowej leczenia naczyniaka u rocznej ZUZI HAŁUSZCZAK.

Matka Zuzi Edyta Hałuszczak jest pierwsza w Polsce kobietą,która urodziła po przeszczepie wątroby dziecko. Był nim dziś już 7 letni Bartek. Rok temu na świat przyszła Zuzia, która cierpi na rozległy naczyniak i jest leczony za pomocą chemioterapii w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Ciagłe dojazdy i pobyt z dzieckiem na dwutygodniowych cyklach leczenia stanowi obciążenie finansowe ponad siły naszej koleżanki. Z inicjatywą pozyskania funduszy wystąpił ojciec Edyty, emerytowany górnik z Jastrzębia. Stwowarzyszenie otworzyło specjalne podkonto i prowadzi rozliczenia wydatkowanych sum ofiarodawców a nastepnie przedstawi im szczegółowe sprawozdanie.

Jeżeli zechcecie Państwo włączyć sie do akcji podajemy konto bankowe: 84 1500 1416 1214 1002 0191 0000 Kredyt Bank S.A. o/ Gorzów Wlkp. z dopiskiem DLA ZUZI Ponizej prezentujemy listę insytucji, które już włączyły się do akcji.


 Instytucja

Miejscowość

Kwota

FUNDACJA OCHRONY ZDROWIA KWK JAS-MOS

Jastrzębie

5.000,-

KOMISJA ZAK.NSZZ `SOLIDARNOSC` KWK JAS-MOS

Jastrzębie

  300,-

NSZZ SOLIDARNOŚĆ 80 KWK JAS-MOS

Jastrzębie

 200,-

JASTRZEBSKI ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZJI

Jastrzębie

 300,-

BANK SPÓŁDZIELCZY W JASTRZĘBIU

Jastrzębie

150,-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMETARZE

Brak komentarzy
Projektowanie stron SSI